ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Şoförlü Aracınızı Kiralayın, İçiniz Rahat Olsun

Günümüzde araba en elzem ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Ancak gittiğiniz tatillerde veya iş gezilerinde her zaman arabanızı da yanınızda götüremeyebilirsiniz. Ya da araba kullanmak istemeyebilir, böyle durumlarda ise şoförlü araç kiralamaya da ihtiyaç duyabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama bölümümüz ile ihtiyacınızın olduğu her an kaliteli hizmetimizle yanınızdayız. Kalite ve rahatlığınızı düşünerek siz ve misafirleriniz için tüm lüks araçlarımızla kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Özenle seçilmiş ve gerekli tüm eğitimi almış deneyimli şoförlerimiz dikkatli ve geniş rota bilgi ve becerileri ile her türlü hava koşulunda güvenli bir sürüş sunarlar. Kısacası, şoförlü araç kiraladığınızda gözünüzün arkada kalmaması için her türlü ayrıntıyı sunmaktayız.

 

Şoförlü araç kiralama konusunda ki kriterlerimiz ise aşağıdaki gibi;
-Profesyonel şoförlerimiz ile birlikte tüm ihtiyaç ve işleriniz için en güvenilir ve en uygun hizmeti sunmak.
-Lüks araçlarımızda özenle seçtiğimiz deneyimli geniş rota ve sürüş bilgisin, en önemlisi, en az bir yabancı dil bilen sürücü arkadaşlarımızı görevlendirmek.
-Araçlarımızın klimalı, tam kaskolu ve sigortalı olmasını sağlamak
-Araçlarımızda sigara içilmemesine özen göstermek
-Uygun fiyatlara profesyonel, güvenilir ve konforlu hizmeti sunmak.
-Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için kalite ve rahatlıktan kesinlikle ödün vermemek.

Şoförlü araç kiralamak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, aynı zamanda internet sitemizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenboga Havalimanı Yolu Üzeri Uğur Sok. No:2/8 Pursaklar / Ankara
Onshuttle Onshuttle Onshuttle Onshuttle
Powered by Bilgeweb